Farkaš

jak spolu odeslat text a gify mailem

Jak spolu odeslat psaný text spolu s pohyblivými obrázky a
totéž u doručeného mailu, děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Doplnění otázky. Když vložím skákající obrázek na mailovou stránku, tak se tato
zruší a na celé ploše je pouze skákající
obrázek a s tím již nemohu nic dělat.
Již mnoho dní se s tím trápím.Mám nootebok,
Windows 7. Klasika program, seznam. Úpřímně
děkuji za odpověď.

Odpovědi
Sůwa

Pokud máš mail na Seznamu, tak není jiná možnost, než gif dát do přílohy. Pro případné další rádce musíš uvést víc podrobností, jinak se kvalitní odpovědi nedočkáš. Nějak to snad jde u gmailu a Outlook Express. Ještě by to šlo někam uložit a dát do mailu link.
Já odpovědi na podobné dotazy spíš hledám na www.zive.cz, tam máš větší množství odborníků, třeba se u odpovědí i pohádají, ale něco z toho určitě budeš moct použít.

SeptikB

Já bych to řešil nějakou přílohou obsahující celý obsah, tj. text i obrázky. Pokud to není vyhovující, tak by to snad šlo přes HTML editor, ale to bude hodně problémové… Snad na to někdo přijde 🙂