Iliorn

Jak souvisí číslo sledujících s počtem přátel na veřejném profilu Facebooku?

Pokud uživatel má profil nastaven jako veřejný a jeho počet sledujících je např. 400, znamená to, že počet přátel není větší než 400? Facebook uvádní, že přátelé se automaticky sledují (pokud toto implicitně uživatel nezmění). Počítají se tedy i přátelé do onoho věřejného čísla sledujících (v tomto příkladě 400)?

Odpovědi
elkon

Celé je to postavené na hlavu. Přátelství se často buduje roky a ne nějakým kliknutím myši. Je to nesmysl, ve kterém ale jede řada lidí.