bonz1

Jak smazat již neexistující stránku z vyhledávání google?

Svoje stránky jsem již smazal, ale google je stále vyhledává. Po kliknutí nehází obvyklou chybu 404, ale 200 OK ? Děkuji
Doplňuji:
Přes webmasters to nejde, protože je prý obsah na webu stále aktivní.

Nejlepší odpověď
anonym

Je nutné vznést požadavek přes Webmasters
Doplňuji:
Tak nechápu proč posíláš na neaktivních stránkách 200 OK a ne 404 Page not found… Je jasné že Google ti to nesmaže.

Zdroj: https://suppor­t.google.com/web­masters/answer/1663419­?hl=cs

Další odpovědi
Kankys

Tak co ty staré přesměrovat na nové a pak časem se budou víc zobrazovat nové.