Avatar uživatele
jirkajirka

Jak skrýt na své stránce Facebooku fotografie tak, aby je viděli jen mí přátelé?

Jak skrýt fotografie na mé stránce Facebooku? Jen aby je viděli jen mí přátelé. Mosoj, umíš číst, co jsem napsal? To, co opsala ivzez, jsem tam také našel. Jedná se o to, že kdokoliv klikne na moji stránku, aby se dostal dál, musí požádat o přátelství,ale každému se zobrazí mé fotografie.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, Frogman před 1964 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Mosoj odpovídá správně, ovšem tato volba funguje pouze teoreticky.

Jakmile Vaši fotku bude kdokoliv z Vašich přátek sdílet,
může ji od něj sdílet kdokoliv z jeho přátel (nebo každý).

Facebook si navíc může sdílené fotky ponechat a dále je
používat i poté, co je ze svého profilu smažete.

Jediná rozumná rada je nedávat do internetu včetně FB
žádné fotky, které by neměl vidět „každý“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Je tam přímo napsaná volba!!!!!! Číst umíš?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

Profilovka bude veřejná vždy.
Doporučuji experimentovat a na tvém profilu-dejme tomu JirkaJirka, ne na timeline je možnost zobrazení jak vidí stránku jiní a zde máš možnost vybrat volbu, že chceš vidět jak to vidí ostatní, přátelé atd..
Co se týče sdílení i sdílení tvých přátel, je zde volba toto zakázat, tudíž jejich přátelé neuvidí, protože nesdílí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Frogman

Na Facebook je lepší žádné fotky nedávat. Jen pro zajímavost. Když je člověk šikovný, není problém si zobrazit jakoukoli i soukromou fotku. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirkajirka

Mosoj odpovídá správně, ovšem tato volba funguje pouze teoreticky.Ivzes co mosoj správně poradil a za co od Tebe dostal palec?

před 1964 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Při založení alba si můžete zvolit, komu se fotky do něj vložené mohou zobrazit. To podle mne myslel Mosoj slovem „volba“ a za to jsem jeho odpověď ohodnotila.

Já už roky nemám na FB žádné fotky, takže nemohu ověřit, jestli se tato volba nabídne i později v nastavení hotového alba.

Mně se u některých profilů, které nemám v přátelích, fotky zobrazují, u jiných ne. Takže podle mne tam stále ta možnost výběru musí někde být.

před 1964 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek