jirkajirka

Jak skrýt na své stránce Facebooku fotografie tak, aby je viděli jen mí přátelé?

Jak skrýt fotografie na mé stránce Facebooku? Jen aby je viděli jen mí přátelé. Mosoj, umíš číst, co jsem napsal? To, co opsala ivzez, jsem tam také našel. Jedná se o to, že kdokoliv klikne na moji stránku, aby se dostal dál, musí požádat o přátelství,ale každému se zobrazí mé fotografie.

Nejlepší odpověď
ivzez

Mosoj odpovídá správně, ovšem tato volba funguje pouze teoreticky.

Jakmile Vaši fotku bude kdokoliv z Vašich přátek sdílet,
může ji od něj sdílet kdokoliv z jeho přátel (nebo každý).

Facebook si navíc může sdílené fotky ponechat a dále je
používat i poté, co je ze svého profilu smažete.

Jediná rozumná rada je nedávat do internetu včetně FB
žádné fotky, které by neměl vidět „každý“.

Další odpovědi
mosoj

Je tam přímo napsaná volba!!!!!! Číst umíš?

JájsemRaibek

Profilovka bude veřejná vždy.
Doporučuji experimentovat a na tvém profilu-dejme tomu JirkaJirka, ne na timeline je možnost zobrazení jak vidí stránku jiní a zde máš možnost vybrat volbu, že chceš vidět jak to vidí ostatní, přátelé atd..
Co se týče sdílení i sdílení tvých přátel, je zde volba toto zakázat, tudíž jejich přátelé neuvidí, protože nesdílí.

Frogman

Na Facebook je lepší žádné fotky nedávat. Jen pro zajímavost. Když je člověk šikovný, není problém si zobrazit jakoukoli i soukromou fotku. :)

jirkajirka

Mosoj odpovídá správně, ovšem tato volba funguje pouze teoreticky.Ivzes co mosoj správně poradil a za co od Tebe dostal palec?

ivzez

Při založení alba si můžete zvolit, komu se fotky do něj vložené mohou zobrazit. To podle mne myslel Mosoj slovem „volba“ a za to jsem jeho odpověď ohodnotila.

Já už roky nemám na FB žádné fotky, takže nemohu ověřit, jestli se tato volba nabídne i později v nastavení hotového alba.

Mně se u některých profilů, které nemám v přátelích, fotky zobrazují, u jiných ne. Takže podle mne tam stále ta možnost výběru musí někde být.