Cool.Barbie

Jak si zaheslovat blog?

Jak si zaheslovat blog abych na něj měla přístup jen já?

Nejlepší odpověď
tomash

To trošku popírá jejich účel, ne? Ale jinak záleží na tom, kde ho máte. Jestli třeba na blogger.com, tak lze přístupová práva nastavit v Nastavení/O­právnění. Jestli ne, zkuste upřesnit otázku.

Další odpovědi
PostApMan

Jak píše „tomash“, to vysloveně popírá účel blogu, blog je od toho aby se na něm „blogovalo“- tedy zveřejňovali články pro veřejnost apod.

Pokud potřebujete nějaký tajný deníček kam nikdo nesmí zkuste papír,tužku a šuplík se zámkem , nebo textovej soubor ;)

Jinak tzv. zaheslovat jde jen bloger.com, webodne, blog od seznam a Wordpress

tomash

Ještě k výčtu od „PostApMan“ bych doplnil Drupal.