HS

Jak si vydělat?

Jemi 12 bydlí ve městě s 2000 obyvateli, nechci se ponížit, učím se dobře,nic jako zběr papírů tu není, prosím o pomoc. Jo ještě se vyznám v počítačích předem děkuji za odpovědi SH.

Odpovědi
Drap

Légalně nijak. Jedině přes známé nebo příbuzné.

Beer4Real

Vytvoř nějaký geniální software, prodej ho za obrovské prachy nějaké firmě přes rodiče a pak od nich ty prachy vem ;)

Easy as fu.. :)

Nikoltyna

Možná třeba před nějakou kavárnou rozdávat letáky…nebo roznášet noviny ale to je hodně AMERICKÉ…Nevím taky s tím mám potíže a taky mi je 12 :D

Pepa25

Vidím, že jsem asi nějak zaspal dobu, ale dosud jsem žil v představě, že dvanáctiletí dostávají kapesné …

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/