BurTon

Jak si ve svém mobilu nastavím bezplatné Ovi mapy?

mám novou nokii a v něm funkci bezplatné navigece a Ovi… jak to ale nastavím aby to fungovalo?

Nejlepší odpověď
anonym

Vše podstatné, včetně návodu a mapových souborů na stažení najdeš tu:

Zdroj: http://www.my­nokia.cz/mapy-a-navigace/ovi-mapy-s-navigaci-zadarmo-uplne-nove/

Další odpovědi
matt

Nokii mám taky a musím říct, že Ovi mapy mě úplně zadarmo nejdou. Jsou sice zdarma, ale bez připojení k internetu mi téměř nefungují (čekání na GPS a trasa se nechce načíst). Možná je to jenom lokální, ale s netem je to určitě rychlejší.
Ještě doporučuju zakázat A-GPS (Umístění – Poloha – Metody určování polohy – Asistované GPS – zakázat) a Mapy – Nastavení – Internet – Připojení – offline a zkuste jestli to bude fungovat bez netu, já to štěstí neměl :)
Doplňuji:
Aha, tak 10 minut jsem nečekal, tím to asi bude :) Ještě chci doplnit, že Nokia se často připojuje k internetu sama a aktualizuje se, doporučuju zavolat operátorovi a zablokovat připojení k internetu (pokud ho nebudete dlouho potřebovat)

suaeda

Mám zkušenosti s Nokií s GPS modulem. Po spuštění se snaží přístroj připojit přes internet a vyhledat rychle polohu (cca 1 min). Pokud v přístroji vypneme „internet“ tak jak píše kolega tak polohu na mapě Nokie najde, ale obvykle to trvá více než 10 min.