Avatar uživatele
BurTon

Jak si ve svém mobilu nastavím bezplatné Ovi mapy?

mám novou nokii a v něm funkci bezplatné navigece a Ovi… jak to ale nastavím aby to fungovalo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4549 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vše podstatné, včetně návodu a mapových souborů na stažení najdeš tu:

Zdroj: http://www.my­nokia.cz/mapy-a-navigace/ovi-mapy-s-navigaci-zadarmo-uplne-nove/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
matt

Nokii mám taky a musím říct, že Ovi mapy mě úplně zadarmo nejdou. Jsou sice zdarma, ale bez připojení k internetu mi téměř nefungují (čekání na GPS a trasa se nechce načíst). Možná je to jenom lokální, ale s netem je to určitě rychlejší.
Ještě doporučuju zakázat A-GPS (Umístění – Poloha – Metody určování polohy – Asistované GPS – zakázat) a Mapy – Nastavení – Internet – Připojení – offline a zkuste jestli to bude fungovat bez netu, já to štěstí neměl :)
Doplňuji:
Aha, tak 10 minut jsem nečekal, tím to asi bude :) Ještě chci doplnit, že Nokia se často připojuje k internetu sama a aktualizuje se, doporučuju zavolat operátorovi a zablokovat připojení k internetu (pokud ho nebudete dlouho potřebovat)

Upravil/a: matt

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
suaeda

Mám zkušenosti s Nokií s GPS modulem. Po spuštění se snaží přístroj připojit přes internet a vyhledat rychle polohu (cca 1 min). Pokud v přístroji vypneme „internet“ tak jak píše kolega tak polohu na mapě Nokie najde, ale obvykle to trvá více než 10 min.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek