panenka

jak si stahovat filmy z počítače

prosím někoho o radu jak si stahovat filmy z počítače na cd.prosím taky o přesný postup jak na to včetně nejlepších webovek děkuji mockrát

Nejlepší odpověď
Retko

No myslis asi jak vypalovat film na DVD, ze??

K tomu slouzi programy, napriklad nejznamejsi NERO. mozna by se nekde dala najit free verze.

No a az ho nainstalujes, tak dam se proste koukas, a ctes – vypalit DVD film, kliknes vyberes film a jedes, proste postupne jak to tam je.. Kazda verze vypada jinak, takze musis venovat chvilku a rozkoukat se tam. Ale slozity to neni.

Jo a odkud stahovat?

uloz.to
https://megato­rrent.cz/
www.war4all.com/

Další odpovědi
fortin

Původně jsem nechtěl jsem odpovídat protože z otázky nebylo patrné zda chcete pouze
film přesunout na DVD,CD, nebo vypálit DVD pro DVD přehrávač. Když chcete formát dvd, pěkně se podaří a vypálí na disk v programu Windows DVD Maker.