Jarda55

Jak si koupit věci ne ebay.de, když tam není na výběr Česká republika?

Dobrý den.
Potřebuji si koupit nějaké věci, ale mají je jen na ebay.de a ne na ebay.com
Když si to teda chci koupit tak si mám vybrat zemi, ale Česká republika tam není ne výběr. Je tam jenom Chile, China, Costa Rica a zatím je Danemark.
Není tam na výběr Czech republic. Můžete mi poradit? Taky nakupujete na ebay.de
a dát se to zaslat do ČR?

Odpovědi
Pepa25

Pokud je výběr z německých názvů zemí, tak bych hledal až na konci abecedy pod Tschechien nebo Tschechische Republik.

Brunette56

https://www.fa­cebook.com/na­kupyobjednavky­ebay?fref=pho­to tohle je osvědčená facebooková stránka. Mám to vyzkoušené, zboží došlo vždy v pořádku, ale je možná i reklamace, kámošce třeba došlo tričko v jiné barvě a v pohodě jí poslali správnou barvu i s dárkem na víc. Stačí napsat na email, který mají uvedený v informacích =)