HarpPlayer

Jak se zbavit v Chromu záložky „VŠECHNY ZÁLOŽKY“?

V prohlížeči Chrome se mi – zčistajasna – objevilo v liště záložek tlačítko „VŠECHNY ZÁLOŽKY“ – které je naprosto zbytečné, překáží a vůbec je velmi otravné.

Jak se ho můžu zbavit, prosím?

Bard i OpenAI radí samé pitomosti …

Díky moc za jakoukoliv radu !

Nejlepší odpověď
Tomáš Kohout

Nějaká novinka…
Také jsem zrovna hledal, kde se to dá vypnout. A přišel na tohle:

Je to systémová složka záložek, standardně se jí zbavit nedá.
Musí se jít do do pokročilých nastavení: chrome://flags

konkrétně na Power bookmarks side panel:

chrome://flag­s/#power-bookmarks-side-panel
…a tohle zakázat a nechat restartovat prohlížeč

Další odpovědi
cochee

Chromajzl nepoužívám, ale bude to podobné, jako jiné browsry. Jistě někde v nastavení je funkce Spravovat záložky nebo podobně pojmenovaná. Zkus zkratku Ctrl+Shift+O. A bude tam stromová hierarchie těch záložek; najdeš tedy složku Lišta záložek (nebo tak nějak podobně) a v té asi najdeš podsložku Všechny záložky. Zkontroluješ, jestli obsahuje tytéž záložky jako kořen té hierarchické struktury a pokud ne, tak je tam přesuň, ať o ně nepřideš a pak ukonči existenci té samotné složky. Pokud v ní jsou duplikované záložky jako v kořeni, můžeš to smazat bez dalšího rovnou.

kolik1980

Pane Kohoute dekuji mnohokrat! Nevedel jsem, jak se toho zbavit a Vas postup fungoval naprosto perfektne. Nevim, proc Google takove veci dela.

Alesh

go to about://flags and disable „Power bookmarks side panel“
https://www.e­levenforum.com/t/a­ll-bookmarks-folder-on-bookmark-bar-chrome.18079/