Bronzový

Jak se zbavit much? Vlaštovky tady mít nemůžu :-)

Když musím mít otevřené dveře na které nejde dát síť, s plácačkou lítat nemůžu a ani bych to nestíhal :-)
Doplňuji:
Mám restauraci takže pavouci ani mucholapky se sem moc nehodí. Postřik mám udělaný

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Do provozoven, a restaurací jsou lapáky s modrým světlem, kde je mřížka z vysokým napětím kde se mouchy spálí skřínka je asi 40 x 30 cm napájené 220 Voltů.
Věší se to pod stropem.Může to být i v kuchyni.

Další odpovědi:

Pokročilý

Prý pomáhají Afrikány v okně, tak jich rozmístit co nejvíce a pak možná...........

Zlatý

A co stará dobrá mucholapka? :) Pořád se vyrábí a stojí jen pár korun. No je fakt, že pohled na pásku plnou mrtvolek není dvakrát nejvábnější, ale funguje to. Nezbaví tě to much na 100%, ale většina z těch mršek se chytne. Dřív či později :)

Doplněno: Tak potom jedině květinku masožravku :) , a nebo takový ten strojek do zásuvky. Dělá se kombinovaný proti mouchám a komárům, nestojí moc (ale taky moc dlouho nevydrží). Jak moc efektivní je, to ti neřeknu - nezkoušela jsem ho. Ale každý léto si od Raidu kupuju ten přístrojek, co je jenom na komáry - a musím říct, že něco to do sebe má.

Našla jsem jeden článek, mrkni na to - ten elektrický odpuzovač a lapač nevypadají marně.

http://www.prozeny.cz/…

Zlatý

já mám všude muškáty s plektrantusem /molice/ odpuzuje obojí mouchy v oknech i u dveří
takže opravdu mouchy k nám nelétají

Stříbrný

A co takhle RAID??? Ten zabírá pry na letajici hmyz :D alespon podle reklamy:D

Pořiďte si pavouka :))))))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.