kitruh

jak se vypudit lasicku?

Nejlepší odpověď
beer

A proč? Je to nádherné zvířátko a loví myši ))
Doplňuji:
Jedinou možností jak se jí zbavit bude ostranění jejího úkrytu, kde se zdržuje. Bývá to nejčastěji hromada dřeva či různého harampádí ap. na zahradě či dvoře, zkrátka mimo dům.

Další odpovědi
brillant

Nejsi jediný kdo se o to snaží
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=jak+na+­lasi%C4%8Dku&s­ourceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

anonym

Souhlasím s tím, co píše beer. Jinak se doporučuje pořídit si vlastní lasičku a nebo na plot uvázat lidské vlasy.
Doplňuji:
Pokud má člověk vlastní lasičku, tak ta si brání svoje teroterium a navíc na vlastním nikdy neloví. Jenže ne každý má šanci mít vlastní lasičku. Tak zbývají pouze ty vlasy nebo jak píše beer. Hlavně na ní nechystejte železa a jiné drastické pasti. Můžete ji chytit do takové pasti, která ji neublíží a vypustit ji do přírody – daleko od domu.

Jikra

Na odkazu (doufám, že se ti to zobrazí) jsou elektronické plašiče. Stačí si jen vybrat.

Zdroj: http://www.de­ramax.cz/elek­tronicke-odpuzovace-plasice-skudcu/c-908/