jendahun

Jak se vlastně správně čte Acer?

Slyšel jsem od odborníků prodávajících počítače Acer,že prodávají „ejzr“,od druhého „esr“.Jak se to čte vlastně správně? Chvilku mi trvalo,než jsem vůbec pochopil,o jaké značce mluví.

Nejlepší odpověď
Rico

já říkám ,,ejsr,,

Další odpovědi
lukas.zmizik

„ejsr“ rikaji anglicani, „ejzr“ cechacci

beer

A já zase, když se bavím se stejně starejma a blbejma volama jako jsem já, tak všechna slova z této oblasti vyslovuju tak jak se píší. Jinak bychom si určitě ne všichni rozuměli ))
Další známí, kteří tomu rozumí a zvládají anglinu vyslovují „ejsr“ a už v ten moment je vždycky nenávidím ))

DDarent

poslechněte si profíky…
ejsr
http://www.you­tube.com/watch?v=JbnTp91­9Ric