Pokročilý

jak se vám zdá cenově Alza (ne)výhodná? doporučíte jiný podobný obchod?

zdá se mi to nebo poslední dobou je většina zboží na Alze dražší než kdekoli jinde a jejich akční a likvidační ceny se mi taky nezdají vůbec výhodné.. znáte jiné alternativy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Samozrejme, ze zname jine alternativy. Jako vzdy si na http://www.heureka.cz najdu nejvyhodnejsi cenu daneho produktu, ktery hledam. Pokud mam dalsi pozadavky (napr. musi mit kamennou prodejnu v miste bydliste, musi byt znamy, apod.), uvedu je. Na zaklade toho si vyhledam nejvyhodnejsi alternativu. Rozhodne ne vsechno si kupuji na Alze, spousta je toho vyhodnejsiho koupit jinde - pres mironet, apod.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejlevnější e-shop nemusí být vždy ten nejlepší. nejlevnější e-shopy mají zpravidla drahé "poštovné" a balné a někdy ještě si k tomu připočtou nějaký administrativní poplatek za zpracování objednávky.

PC nakupujte Czech computer, Mironet, T.S. Bohemia, Cybex, 12SShop, Mall, Kassa

Bronzový

Zdá se mi celkem slušný Lan - shop.

Pokročilý

Alza byla výhodná možná první tři roky jejího provozu.

Alternativa? Samozřejmě: Kamenný obchod. Pár stovek nebo nějaký ten tisíc navrch mi vždy zaručí dostupnost, bezstarostný servis v případě problémů, poradentsví a hlavně jistotu, že "nezkrachuje".

Bronzový

komponenty do pc kupuji hlavne alza, czech computer, nekdy TS Bohemia, Mironet a v posledni dobe i softcom. Zalezi na cene.
Ostatni elektroniku kontroluji na zbozi, heurece...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 415
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 148
Zlatý annas 143
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 109
Zlatý led 109

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.