Avatar uživatele
mosoj

Jak se vám líbí nemožnost přesouvat otázky a červené vysvícení pokusu o smazámí.

Tak to přesunutí snad jde.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-je-mozne-ze-znamy-je-na-neschopence-ale-porad-pracuje-na-cerno-muze-na-nej-nekdo
Doplňuji:
Nikdo není natvrdlý ale „odpovědi“ si tady s námi dělají co chtějí. Dělají změny aniž by se někdo obtěžoval na ně upozornit.

U příslušné odpovedi „Jambalay“ byla možnost " nahlásit závadnou odpověď" vysvícana červeně. Nyní není. Odpovedi rádi dělají ze zde přítomných přitroublé jedince.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, annas, anonym, iceT před 4818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Hele já jsem fakt dnes nějaká natvrdlá,,,o co jde???
Doplňuji:
Tak možná jí někdo nahlásil a kdyby se někdo přidal, tak byla smazána?? Nebo jak tomu mám rozumět,,no a protože se nikdo nepřidal, tak přestala svítit červeně??? Já nic neviděla a ani mi žádné reklamy neběží přes text co píši,,, tak nevím,,,používám Operu,,,tak by to mohlo být tím?? Já jsem počítačový analfabet,,,:-(,,program na zrušení reklam nemám,,,takže reklamy běžně vidím, ale nevnímám,,,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Zkusím najít nějakou starou nepodstatnou otázku a vyzkouším to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

rehu použijte klidně nějakou moji otázku,,,,

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Zkusila jsem vymazat kropítkovskou otázku : takhle by to šlo? s těmi „znaky“, a zmizela bez červeného vysvícení – tak jsem akási zmatená 🙂.

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Já zkoušela pár mých starých, něco se přesunulo, něco ne a něco zmizelo. Tak nevím.

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

to jsem z toho vážně blázen,,,tak asi nějaký šotek tady řádí,,já jsem nic červeného neviděla,,,,,až uvidím, tak dám vědět,,,

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Z čeho je slovo internet? jsem dal otázku a ge0rge odpověděl. Přesunout otázka nejde, smazal jsem jeho odpověď. Někdo smazal moji otázku. tak to jde.
Tak teda nevím. Červený jsem nic neviděl, vlastně ani nestihl.

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

to jsem ti smazala já ten internet a nic červeně nesvítilo a pak otázka byla zpět,,,

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Já jsem klikla na Mosojův odkaz. Viděla jsem červeně označené Nahlásit závadnou otázku. Jenže jsem neměla čas, musela jsem odejít. Když jsem se vrátila, podívala se znova, nápis se už nečervenal.

před 4818 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek