afro.minerva

Jak se stát výživovým poradcem?

Jak se stát výživovým poradcem? Myslím, že by mě tato profese docela bavila a bylo by to i pěkné přilepšení do rodinného rozpočtu. Nevíte někdo, jaký kurz nebo podobně bych měla apsolvovat, abych se mohla stát výživovým poradcem? Určitě bych k tomu měla mít nějaký ten doklad, že mám nějaké znalosti…

Jinak mám znalosti z praxe a zdá se, že jsem na to konečně kápla… 🙂

Nejlepší odpověď
panenka

Zde v odkaze vám zasílám jak se stát výživovým poradcem tak se podívejte.

Zdroj: http://www.ak­tin.cz/clanek/75-chcete-se-stat-vyzivovym-poradcem

Další odpovědi
ReHu

Pokud bych věděla odkud jsi, mohla bych tě vzít na některý ze seminářů.
Pokud tě to baví, určitě oceníš fundovanost našeho školitele.
Semináře mají různá témata, na Workshopy jezdíme do Prahy.
Který okruh by tě nejvíc zajímal? Redukce, prevence, podpora léčby, zdravý životní styl, podpora imunity, …
Důležitá pro nás je spokojenost klientů.

http://www.vi­viente.cz/neni-vyzivovy-poradce-jako-vyzivovy-poradce/

XenieRo

Ahojky :) Holky, jak probíhá hubnutí s poradcem? Já zatím zkušenost nemám, ale co koukám, tak recenze jsou hodně dobré… Je to konečně způsob, jak zhubnout. Jak se to jeví vám?