Hamon

Jak se počítá popularita videí na Internetu?

Sám na nějaké video občas kliknu a za chvilku ho zavřu, protože nesplnilo očekávání. Zvýšil jsem jeho popularitu?
Předpokládám, že to bude pro každý server jinak, tak třeba na YouTube.
Doplňuji:
Palce mám všechny čtyři, ale Lajka snad už pošla… :)

Odpovědi
Alesh

Tak máš palce, lajky apod., čili v podstatě hlasování, hodnocení uživatelem. a druhá varianta je, že se počítají samotná spuštění. Záleží, jak to ten konkrétní server má nastaveno.

bolak

Právě, když se ti líbit nebude, tak ho vypneš, když se ti líbit bude, pustíš si ho třeba 10× za sebou (jako já třeba tenhle > http://www.you­tube.com/watch?v=djFcjDy­aZNY) a tím pak naběhne počet shlédnutí, čili popularita.