jak se píše plus na notebooku?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Klávesou nad Q. (Tam kde je číslo 1, ale při nastavené české klávesnici!!)

Další odpovědi
Kostík

Já si přepnu klávesnici na anglickou a zmáčknu na notebooku číslo jedna.

JayDee446

Souhlasím s ostatními. Kdybys přeci jen neodhalila správný způsob, můžeš si plus zkopírovat odtud: + :D

Miroslavst

To s tím kopírováním je fakt dobrý. máš palec nahoru.
A pokud by přeci potřeboval anonym další znaky, není nic jednoduššího než je nabídnout:

  • – * / = % @ € < > # [ ] & { }

anonym

třeba přepnout na anglickou klávesnici a kliknout háček/čárku (vedle backspace)

nebo u čísla 1

anonym

Zmáčknu „Fn“ a +.Obojí má modrou barvu.

alexandra

To je dobrý s tím kopírováním,to je super,že se tu i člověk může zasmát.Já jsem ani nevěděla,že + je tam kde jednička.Já ho píšu úplně vpravo,jak mám mínus,vedle číslic a pod tím je plus a pod tím enter.Aha,ale to asi zase nemají ti co mají Notebook. To je blbé,že člověk když něco napíše,a pak zjistí,že je to blbost,tak už to nemůže smazat.Já si třeba nevšimla,že se tazatel ptá na Notebook,chtěla jsem to hned po odpálení smazat a už to nešlo.