Marketa_Dl

Jak se mi můžou samy vytvářet uživatelské učty na PC, když je nikdo z uživatelů nevytváří?

Na mým Pc WIN7 se mi někdy vytvoří dva uživatelské účty, kromě mě a dvou dalších uživatelů na Pc ( kteří to ani neumí ) se mi to vytvoří. Stalo se to taky někomu, v čem je chyba, co dělat, prosím o radu.

Původní
Jak se mi může samo vytvářet už. učty na Pc, když je nikdo z uživatelů nevytváří?

Odpovědi
Klaproth

Účet se nikdy „sám“ nevytvoří, vždy za tím někdo nebo něco je. Hacker, virus atd.

gecco

  1. máš legální W7?
  2. máš antivir? – jaký?
  3. odkud stahuješ/instaluješ programy?
  4. jak se jmenuje onen účet?

___
Takové chování je vlastní ESETu, podobně se chovají i některé ´vešky´…
😉