danica

jak se hledají stažené soubory v dokumentech na počítači (Windows 7)?

potřebuji vědět jak se stahují downloady do sims dvojky a potřebuji odpověd na tuto otázku prosím.předem dík.

Nejlepší odpověď
Ella

stažené soubory najdeš ve složce „Stažené soubory“.

stáhneš download, případně ho rozbalíš z .raru a vložíš ho do složky „Downloads“, kterou najdeš ve složce „EAGames“ → „Sims2“ někde mezi složkami typu Music, Neighborhood apod., pokud tam složku Downloads nmáš, tak ji jednoduše vytvoř – všechny downloady, které do ní vložíš se ti zobrazí ve hře, pokud máš povolený vlastní obsah

Další odpovědi
HelpMine

Des Dokumenty a slozka Downloads