Jak se dostat z tohoto problému?

Mám v os dva byty 1+3 a 1+1 mám na nich jednu zástavu od banky 450000kč hypotéku na 1+3 jsem si vzal v roce 2006 tudíž jsem uroky splatil a zustatek na hypotéce je cca430000kč.Přišel jsem o zaměstnání a dostal jsem se do prodlení tak jsem bance navrhnul že prodám ten menší byt 1+1 a tím uhradím dluh a dozajistím byt 1+3.ale banka to tak nechce udělat i když jsem jim tvrdil a nabízel at pošlou odhadce na byt 1+3 že tento byt má hodnootu 550000kč až 600000kč tak mi bylo řečeno že to prostě tak nechtěj udělat.
jde o to že abych si koupil byt 1+3 tak jsem bance musel zastavit i byt 1+1 a rád bych ten byt 1+1 prodal ale potřebuji aby banka mi zrušila na tento byt zástavu a nechala jí jen na 1+3
je možné se někde dovolat,protože se mi zdá že to každy uředník řeší jak chce podle nálady když jsem se na to ptal hypotečního poradce u kteryho jsem si hypotéku vyřizoval v roce 2006 tak ten mi řekl že v tom nevidí problém a předal mě úředníkovi co má ted ten muj uvěr na starost a ten mi to zamítnul
prosím o radu děkuji mnohokrát

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne že bych byla expert,ale v první řadě asi budete muset vyplatit ten byt 1+1 aby banka zrušila zástavní právo- něco podobného jsem řešila. Pomohla mi realitka,když se sehnal kupec,tak realitka dluh zaplatila,no a bylo to-

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.