Anielle1

Jak se dostat z krátkodobých půjček?

Dobrý den, situace je taková, že jsem se kvůli covidu dostala do dluhové pasti krátkodobých půjček na 30 dní, konkrétně Kamali (3700) a Zaplo (24000). Nejsem schopná se z toho dostat, Kamali je docela v pohodě, tam jsem už několikrát zaplatila 745 Kc na odlozeni o mesic, kdy se vetsina teto castky odecitala z celkoveho dluhu a tim padem uz z puvodni castky 6000 zbyva 3700, coz dokazu zaplatit i najednou. Co je ale horsi, to nekompromisni Zaplo. Kazdy mesic platim 5000 za odlozeni o mesic, tato castka se vsak z dluhu neodecita! ☹ nemuzu tam splatit ani cast, protoze musim vzdy vse dat za to odlozeni. Nevim, jak se z toho dostat, splatkovy kalendar mi dat nechteji, jinde mi normalni pujcku na splatky take nedaji protoze nemam jak dolozit svuj prijem. Nevi nekdo, jak z tohoto ven, prosim? Nejaky zpusob jakym to zaplo splacet normalne mesicnimi splatkami…

Nejlepší odpověď
Schluker

Nejjednodussi bude zpenezit cokoliv, co ma hodnotu, jako je pocitac, telefon atd. Pokud si veritel neoveril pred poskytnutim uveru bonitu klienta, jde to k jeho tizi a teoreticky je mozne splatit dluznou castku bez uroku a v nejakych splatkach. Obecne nejlepsi bude, kdyz se obratite na nekterou z bezplatnych dluhovych poraden.

Další odpovědi
nyjono

Pokud nelze doložit žádný příjem, je každá rada velmi těžká.
Jak jsi zaplatila předchozí dluhy?
Zkuste najít něco, kde si můžete přivydělat.
Zkuste něco prodat nebo požádat příbuzné nebo kamarády.

Rokio

Hlavně si nebrat další půjčku. Zkus chodit na přesčasy, pokud ti to vedoucí dovolí nebo si najít další práci. Dále šetři a nekupuj si zbytečnosti.

Smack

Bůh ti nepomůže, tak jedině večer přepadnout benzínu. 😐

Dochy

Neznáme konkrétní situaci lépe a zde ani není vhodné podrobnosti probírat. Zkusil bych nějakou tu poradnu. Co rodina, přátelé, známí? Nějaký bankovní účet, kde by bylo možné zapnout kontokorent, nebo požádat o půjčku? Příp. se zkusit informovat na sociálce?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.

df

Smack: jako přepadnout benzinku tak, jak to kdysi dávno udělal Roman Vojtek, který teď dělá reklamu na Equa Bank?

Pepa25

Vy nemáte účet v žádné bance, se kterou byste mohla řešit svoji finanční situaci? Žádné úspory, třeba na stavebním spoření? Žádný majetek, co by šel prodat?