vas999

Jak se do vývojového diagramu zapisuje předdefinovaná funkce?

Tak nějak nevím, jak to do něj zapsat. Vím, že se značí jako obdélník s dvěma svislými čarami, ale už nevím, co napsat do něj a jak navázat na zbytek diagramu. Dovnitř se vepisuje název té funkce, nebo něco jiného?

Odpovědi
Jirka Jr

poradím stejně jako na poraďte.cz 😛

zadejte do google „flowchart predefined subroutine“, přepněte na vyhledávání obrázku a budete zahrnut přemírou žádaných odpovědí
Zdroj: https://www.po­radte.cz/poci­tace-a-prislusenstvi/44381-jak-zapsat-preddefinovanou-funkci.html