opa

Jak se dá stáhnout WORD 2007.

Mám WORD 2003.Dá se stáhnout WORD 2007 nebo nějaký doplněk?Děkuji.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Dá se možná elektronicky koupit. Ne samostatně ale jako kompletní office Stáhnout jako z warez fora je NEZAKONNÉ

Další odpovědi
mosoj

Nejlaciněji se dá koupit ve verzi Office pro studenty cca 2500 Kč.

Jinak se dá stáhnout doplněk do staších verzí
( zadarmo ) wordu který v nich umožní otevírat a pracovat se soubory vytvořenými v nových verzích wordu.
Najdeš třeba na Slunečnici.cz atd.
http://www.slu­necnice.cz/vyh­ledavani/?qs=o­tev%F8%EDt+wor­d&search.x=18&se­arch.y=8

AndreiRanger

Dá se stáhnou celý Office 2007 a pokud mě paměť neklame a zákony se nemění rychleji než stíhám vnímat, download není nikterak trestný. To je pouze upload. Takže pokud nestahujete formou torrentů, nepácháte trestnou činnost.

Přesné stránky neporadím, ale půjde to snadno vygooglit přes office 2007 download;-)

anonym

je otazkou proc vlastne na verzi 2007 prechazet … delate to jen proto abyste mohl otevirat soubory s koncovkami docx, xlsx, pptx atd ? … je to nejcastejsi duvod, malo kdo vsak vi ze to neni nutne. Na to vam staci jen stahnout si COMPATIBILITY PACK pro verzi 2003 ktery je zdarma. Jiny rozumny duvod snad ani nevidim.

Balicek ktery pouze nainstalujete ke svemu stavajicimu 2003 vam zaruci kompatibilitu s novymi formaty verzi 2007 a 2010, muzete jej stahnout zde http://www.mi­crosoft.com/dow­nloads/detail­s.aspx?Family­ID=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&­displayLang=cs