Jak se člověk dostane k práci v sázkové kanceláři?

nemyslím teď vrcholový management, stačí třeba být za přepážkou a dávat tikety. to je přes známost nebo i místa při hazardu se řeší přes úřad práce?
Doplňuji:
gecco – jak tady píše paní zlatokopka, já si právě myslím, že i k takovému místu se dostaneš nejčastěji přes známé. končím letos bakaláře a podle toho, co neustále slyším kolem sebe, tak se začínám smiřovat s nějakou takovou prací, protože nemám žádné velké známé. hold je dneska vše přes kontakty ☹

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Osobně neznám nikoho komu by úřad práce místo pomohl najít:-(

Míst je málo, zvláště těch lépe placených, takže nejčastěji přes známost, každopádně si tam o místo požádej a třeba budeš mít štěstí:-)
Doplňuji:
Ono taky záleží kde bydlíš, třeba v Praze nebude problém najít práci, ale třeba Bruntál má jedno místo na snad 100 lidí:-(((

Pokud ti studium jde, tak pokračuj na Mgr. to Bc. má dneska kdekdo:-(((

Další odpovědi
gecco

…„být za přepážkou a dávat tikety“…
To dělá každý, kdo dělá v trafice – myslíš, že o takové místo je nějaký velký ´poškrk´??
😉

Doplňuji:
Končíš Bc. a chceš dělat v trafice??
No – netuším, jaký studuješ obor a odkud jsi (nebo kam se hodláš přesunout), ale to je dost ´nízký´ cíl – a pokud budeš dělat jen nekvalifikovanou práci, ztratíš vlastní kvalifikaci – to není úplně ideální…

kapka

Pracovala jsem v sazkove kancelari pred dvaceti lety. A uz tenkrat jsem se k tomu dostala pres znamou. Nedelala jsem zadny konkurz, proste jsem nastoupila. Ale konkurzy se jinak taky delaly. Ta znama delala konkurz ke konkurencni sazkove kancelari a jeden by rekl, ze bude vyhoda letita praxe, ale ne, rekli ji na rovinu, ze ji od konkurence nevezmou. Ted dela v bance, ma stredni skolu.

Jinak souhlas se zlatokopkou. Nejlepsi je shanet praci pres zname. A nebo chodit po desitkach konkurzu, nekdy to vyjde.

gecco

Zzzlatokopka – hele, to „paní zzzlatokopka“ zní dobře, ne?
😉