Jak se člověk dostane k práci v sázkové kanceláři?

nemyslím teď vrcholový management, stačí třeba být za přepážkou a dávat tikety. to je přes známost nebo i místa při hazardu se řeší přes úřad práce?
Doplňuji:
gecco - jak tady píše paní zlatokopka, já si právě myslím, že i k takovému místu se dostaneš nejčastěji přes známé. končím letos bakaláře a podle toho, co neustále slyším kolem sebe, tak se začínám smiřovat s nějakou takovou prací, protože nemám žádné velké známé. hold je dneska vše přes kontakty :-(

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Osobně neznám nikoho komu by úřad práce místo pomohl najít:-(

Míst je málo, zvláště těch lépe placených, takže nejčastěji přes známost, každopádně si tam o místo požádej a třeba budeš mít štěstí:-)
Doplňuji:
Ono taky záleží kde bydlíš, třeba v Praze nebude problém najít práci, ale třeba Bruntál má jedno místo na snad 100 lidí:-(((

Pokud ti studium jde, tak pokračuj na Mgr. to Bc. má dneska kdekdo:-(((

Další odpovědi:

Zlatý

..."být za přepážkou a dávat tikety"...
To dělá každý, kdo dělá v trafice - myslíš, že o takové místo je nějaký velký ´poškrk´??
;-)

Doplňuji:
Končíš Bc. a chceš dělat v trafice??
No - netuším, jaký studuješ obor a odkud jsi (nebo kam se hodláš přesunout), ale to je dost ´nízký´ cíl - a pokud budeš dělat jen nekvalifikovanou práci, ztratíš vlastní kvalifikaci - to není úplně ideální...

Zlatý

Pracovala jsem v sazkove kancelari pred dvaceti lety. A uz tenkrat jsem se k tomu dostala pres znamou. Nedelala jsem zadny konkurz, proste jsem nastoupila. Ale konkurzy se jinak taky delaly. Ta znama delala konkurz ke konkurencni sazkove kancelari a jeden by rekl, ze bude vyhoda letita praxe, ale ne, rekli ji na rovinu, ze ji od konkurence nevezmou. Ted dela v bance, ma stredni skolu.

Jinak souhlas se zlatokopkou. Nejlepsi je shanet praci pres zname. A nebo chodit po desitkach konkurzu, nekdy to vyjde.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Zzzlatokopka - hele, to "paní zzzlatokopka" zní dobře, ne?
;-)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.