Jak sdílet video?

Zdravím,dá se nějakým způsobem sdílet video aby si ho mohli stáhnout i známý děkuji

Nejlepší odpověď
PostApMan

Youtube.com – Tam se dá video uložit, a může si ho kdokoliv prohlédnout a pomocí programu i stáhnout k sobě do počítače.

share-rapid.com – Sem se dá video uložit (bez nutnosti komprese RAR) a každý komu dáte odkaz si ho může stáhnout.

Další odpovědi
HOMER

Nebo tady:
(Můžeš ho zabalit do raru a přidat heslo,takže si ho neprohlédne nikdo jiný)

Zdroj: http://www.uloz­to.cz/

anonym

+doplnim ze podobne jako na youtube lze uploadovat videa i na facebook (svou zed/galerii).

+videa uploadovana na youtube mohou byt oznacena jako privatni a v takovem pripade je nebude zobrazovat youtube/google ve vysledcich vyhledavani, budou dostupne jen tem kteri od vas dostanou odkaz.