jirka F

Jak sdělit něco písemně může být i přes e-mail?

Přišel dopis od banky a tam píší že jim máme něco zdělit písemně. Můžu jim napsat i přes e-mail?

Odpovědi
Dochy

Se jich zeptej. Písemně to je, ale jestli berou email jako ofic, komunikační kanál je otázka. Také záleží zda to potřebují podepsané nebo nějak ověřené. Se zpracováním emailu mohou mít potíže.

dubraro

Ano, ale ten e-mail možná musí být elektronicky podepsaný nebo odeslaný z datové schránky. Lépe tam zavolat a zeptat se, nebo pohledat informace na jejich stránkách.

Čecho_slovák

Přihlaš se do své banky a napiš jim do zprávy to, co od tebe požadují.