metalavenged

Jak s úsporným réžimem (W8)?

Mám Windows 8 a po 5 minutách (jak mám zadané) se mi zapne prázdný spořič a za dalších 10 minut se mi PC hodí do úsporného réžimu. Po kliknutí na myš je start sice velmi rychlý a všechno je na svém místě, ale přesto bych chtěla réžim posunout na delší dobu po mé nepřítomnosti.
Doplňuji:
Moje otázka zní: JAK.

Nejlepší odpověď
anonym

složka počítač – nastavení systému (výkonu) – rozšířené nastavení napájení.
touhle cestou by si k tomu měla dojít, nemám win 8, ale bude to podobné.

Další odpovědi
anonym

Klikni na ikonu Napájení (baterka) v Oznamovací liště (vpravo dole) a zvol jiné schema napájení, případně stávající uprav.
Musíš mít práva administrator.
___
Pokud tam symbol baterky nemáš, kukni na http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-8/where-is-control-panel , v Ovládacích panelech Možnosti napájení najdeš.

Lamalam

No tak si ho posuň.
Doplňuji:
Předpokládám, že Win8 mají něco jako „Ovládací panely“, tak tam to musí být.