MonkeyKing

Jak rychle vydělat 3 000 Kč?

Za týden.
Bez práce, kde něco jen tak něco šmudláte.

Nejlepší odpověď
badisko

jses vtipnej …:D …kazdej by chtel smudlat za 3 tis …a ti co to vedi rozhodne nepovi ..vice smudlacu mene penez …:D
najdi si praci …!! nebo brigadu a nesmudlej smudlo ..;D

Další odpovědi
Deli

Brzy budou borůvky, ceny ve výkupech se pohybují 60–80 Kč za kg. Stačí Ti tedy nasbírat cca 45 kg.

Krepy

Bez práce nejsou koláče.

anonym

Pořiď si pár děcek, choď pravidelně pro podporu, dělej u toho patřičný kravál, řvi něco o diskriminaci a uvidíš, jak to půjde rychle.
Mezi tvorbou dalšího potomstva a docházením na úřad práce nebo na poštu pilně trénuj hru na harmoniku nebo na housle a hlasitý, tklivý zpěv.
Ještě je varianta nebýt šmudla a rozjet to ve velkém. Křesla řady poslanců se povážlivě kymácí, mnozí úřadují už jen z basy, tak zapracuj na svém vstupu do všeho schopné politické strany a na svém zviditelnění před širokou veřejností. Potom se ty tisíce k tobě doslova pohrnou a úplatky od různých zájmových skupin a jednotlivců taky. Když budeš šikovný a dobře to schováš a nebudeš přenášet velké částky v krabicích od vína, od bot nebo v igelitce, tak máš reálnou naději, že na to nikdo nepříjde. Protože to je oficiální způsob, tak bych volila brašnu na přenášení tržeb, nebo rovnou kufřík. Když to bude natolik na očích, tak nejspíš ani ostřílené ochránce zákona nenapadne, že se jedná o úplatek a projde ti to.
Doplňuji:
Ad Deli – 45 kdy borůvek, tak to opravdu nebude žádné „šmudlání“, to ta modrá bude na dlouho poctivě zažraná a nezvládne to ani Vizír.

Melkor

Prodej vše „nepotřebné“ co máš doma, na půdě nebo ve sklepě.

Poklička

Ste řidič taxi nebo pasažér a máte zájem s námi
testovat aplikace Liftago? Tak se REGISTRUJ ZDARMA na http://www.jo­insomethingnew­.com/cs/4Y2C6