leporela22

Jak rozšířit gradient na webu?

http://jecas.cz/gra­dient
Na tomto webu ukazují jak dělat gradient přími v CSS jenže nevím jak ho rozšířit mají tam napsané příkazi na rozšířená zhora dolů to bottom ale nevím kam to napsat oproti obrázku který vkládáte do prvku body kdy stačí napsat background-repeat: repeat-y tady to nejde pokud někdo bude vědět jak a nebo v jakém programu vytvořit gradient
Doplňuji:
Jo já to vidim mám to tam už vložené ale neumim to roztáhnout po celé stránce repeat nejde tak jak???

Odpovědi
Quimby

To je základ CSS . Ty si vytvoříš styl přesně jako je to na té stránce a pak na něj jen v HTML odkazuješ. Na té stránce máš vždy obrázky a u nich tlačítko zdroj, tak si to rozklikni a uvidíš jak se to má psát.
Doplňuji:
aha, možná tě mate to background-image, ale jde o to, že ten styl se váže k nějakému prvku.
Ten prvek je v těch příkladech <div>, ale může se to vázat k tabulce, k obrázku…
Ty chceš aby to bylo pozadí, tak si musíš najít objekt, který v tvém případě tvoří pozadí a k němu přidat tento styl.

ivzez

Nepomohlo by nastavit prvku,
v kterém chcete mít gradient,
výšku a šířku?