kamcanel

Jak rozebrat mixér ETA CABERO 6016.

Odpovědi
elkon

Najít na krytu šroubky a pak je povolit. záleží kam až se chceš dostat. Je ale možné, že patří do skupiny strojků na jedno použití. To znamená, že je sestaven tak, že se bez poškození pláště rozebrat nedá. Takových přístrojů je dnes na trhu mnoho.

Michálek1245

Je to všude stejné. Najít šroubky, sundat krytování a pak máte rozebráno. Mixér jsem neviděl a v rukou ho neměl, každopádně takhle to je na většině. Jen pozor na takové ty caplíky. Kdysi jsem je utrhl a myslel jsem, že je vytisknu na 3D tiskárně. Ale moc to nešlo a nedrželo. I když jsem jenom možná neměl jen ty správné adhezivní spreje.