abycha

Jak rootnout Alcatel one touch 7041D POP7-v nastavení nemá povolení pro USB

Odpovědi
Prokop Buben

„v nastavení nemá povolení pro USB“

Určitě má, vždyť to je přece základní nastavení každého androidího zařízení 😉 Měl jsem jich v rukách desítky, a ve všech byla možnost povolit ladění s připojeným USB. Jen ta položka není vždy na stejném místě aplikace Nastavení – záleží na modelu i na verzi Android OS popř. na nadstavbě. Někdy se ta paložka taky jmenuje jen „Debugging“