Jak pustit seed

ve zprave torrentu.cz ma mamca zpravu at pusti seed,neni do pondeli doma a ja nevim,jak se to dela,poradi mi nekdo?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Podle toho, jaký program používá. Většinou je dole stavový řádek, a tam je napsána aktuální rychlost stahování a odesílání (down a up). Když tedy kliknete pravým na up, objeví se menu, kde bude nejspíš zvoleno 0 nebo disabled. Navolte jinou hodnotu, já používám 40 a to mi úplně stačí, ale jestli máte rychlejší internet, dejte i 100.

Pokud to nepůjde přes panet, musíte projít nastavení. Zde pude někde něco jako „Upload speed limit“ apod.

Uploadování u torrentů je nelegální (pokud se jedná o licencovaný obsah).