hanysicek

Jak propojit notebook s tiskárnou? Jaké programy vás nesmí chybět v počítači?

  1. Jak se dá nastavit tisknutí , bez kabelu? :)
  2. Jaký program vás nesmí chybět v pc? :)

Nejlepší odpověď
beer

  1. např. pomocí blue tooth
  2. antivir, CCleaner, Defraggler, Malwarebytes Anti-Malware, Spybot – Search & Destroy, Glary Utilities či podobné.

Doplňuji:
K bodu 1. – vhodnější je rozhodně pomocí Wi-Fi

Další odpovědi
badisko

samo ze wifi.....a programy …uprava fotek…(zoner photo studio)…konverze fotek a videi ..strihani v jednom.(.format factory)..anti­vir+fitewall (comodo internet security+spybot ) prehravani videi..(KMpla­yer)…zachycova­ni obrazovky (bandicam)…nejakej kancelarskej balik…napr (microsoft office nebo free open office)…neco na spravu knih..tak treba (calibre )…broswer (opera)..pro winXp a pro ty co tomu holduji napr transformacni pack (vista inspitant a nejake ikony do zalohy) cisteni pc napr (cclener nebo adnancedSystem­Care)…a hlavne ovladace pro pc..

Bedy

  1. Můžete to propojit přes infraport, bluetooth a nebo wifi.
  2. Je to individuální, já třeba místo Windowsu mám Debian na svém počítači a tudíž nepotřebuju žádný antivir, antispyware, firewall, defragmentátor registru či čistič disku.

A Debian má nejnutnější programy v základu, moc jsem toho do něj nedoinstalovával…

Ve Windowsu si taky vystačím se základem, jen bych si doinstaloval filtry (CCCP), aby mi Windows Media Player přehrál to, co umí přehrát rovnou některé jiné přehrávače a pak taky kancelářský balík (OpenOffice) a čtečku PDF (Foxit Reader)…

No zastavil bych se trochu u těch čističů – v žádném případě nepoužívejte takové ty „zázračné“ jako Advanced Systemcare, Tune Up, Glary utilities, Zrychlení počítače, WinOptimizer, atd., atd.

Taky se zastavím u toho zabezpečení – u česílka bych se zrovna moc neinspiroval (přímo nic proti), ale setkal jsem se s několika počítači, kde měli „desítky“ různých programů na zabezpečení – no hrůza…
Pro ostatní – ono tady platí „Méně je více“…
Spybot je zastaralý, počítač příliš neochrání – ochranu prohlížeče před únosem dokáže prolomit každý instalátor toolbaru, takže svou slávu má za sebou… nejvýše si cením občas (tuším jednou za týden) aktualizovaného seznamu škodlivých stránek, který dává do souboru hosts…
Jinak antispyware ochranu jako takovou nabízí dnes většina (původně jen) antivirových programů…

anonym

1 odpovědwl beer nebo je možné oskenovat displej
2 Spybot, antivir, kancl balík, převody a tvorba videa, aplikace a synchron mobil, PDA