Jak přilepit gumičky zespoda k notebooku?

Z notebooku mi postupně opadaly gumičky, takže teď klouže po podložce a nikde nedrží. Zkoušel jsem to lepit chemoprenem, silikonem, ale nic nedrží :( Nemá s tím někdo zkušenosti, jak by se to dalo udělat? Děkuji za rady
Doplňuji:
Tak jsem prošel internetové obchody a nikde nic, můžete dát nějaký konkrétní obchod, kde by se to dalo sehnat? Díky moc

Odpovědi
Dandi

Gumičky se dají koupit v některých obchodech s výpočetní technikou. Jsou samolepící a drží skvěle.

alenka901

já jsem je taky nenašla ale doporučila bych ti jiné řešení koupit si v potřebách pro skláře takové silikonové kolečka které se dávají mezi skla jsou s lepící plochou

Attack-design

lepidlo na gumu