Marky Stark

Jak přidat do Powerpointu video?

Tak, aby se po spuštění prezentace a přejetí na stránku s videem spustilo a neobjevovala se jen bílá obrazovka?

Re: led, nefunguje to, a přitom jsem to vyzkoušela asi pětkrát s různými videi

Odpovědi
led

Do otvoreného Powerpointu si vložíte video, alebo audio pomocou príkazu „vložit mediální soubor“. Jejda, ono to funguje. Teraz počas písania som to aj spustila…

led

Marky Stark, u mňa to funguje. Napíšte mi do vnútornej pošty svoj problém s Powerpointom, aké kroky robíte, atd…