Retko

Jak presunout štítek na gmailu o neco nahoru.

Mam na gmail nekolik stitku, a chci aby jeden z nich byl na prvnim miste, ted je nekde uprostred. Jak to provest???

Diky

Odpovědi
anonym

gmail automaticky vypočítává pořadí štítků podle toho jak jsou používány, od těch nejpouživanějších až po ty nejméně používané které jsou často až pod tlačítkem „další“ … pořadí hádám nelze jiným způsobem ovlivnit