jak přenášet fotky

jak přenést fotky z alba na meil,facebook či profil? Děkuji moc
Doplňuji:
NO VEMU TO OD ZAČÁTKU JÁ JSEM ASI NATVRDLEJ.VZAL JSEM FOŤÁK PŘIPOJIL K POČÍTAČI A UKÁZALO MI,ŽE JE TO NA NOVÉM ALBUMU.VŠECHNY JSEM TAM VIDĚL,ALE DÁL PROSTĚ NEVIM CO SE DÁ S TIM DĚLAT????, DĚKUJI MOC

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Záleží jaké album myslíš!Pokud myslíš tištěné,tak fotky naskenuješ a nadále budeš sdílet (pokud nevíš jak,je to již jiná otázka!),pokud ale myslíš fotky v nějakém program tak to zřejmě nepomůžu.Těchto programů je totiž strašně moc.

V prvni rade je treba si uvedomit, ze fotky z fotaku jsou soubory, jako ostatne veskera data v pocitaci, ktere lezi v nejake slozce (kam vam je pravdepodobne automaticky nakopiroval program, ktery se pravdepodobne automaticky nainstaloval po vlozeni CD dodaneho k fotaku). Drtiva vetsina dnesnich fotaku se po pripojeni k PC zahlasi jako prenosny flash disk odkud si normalne muzete sve fotky pretahnout kamkoliv do pocitace a odtud je zase muzete dal zpracovavat nebo uploadovat na internet. Pokud vam vyhovuje, ze mate v PC zbytecny program navic, ktery dela tak stupidni cinnost, jako je prekopirovani souboru od nekud nekam (coz by mel zvladnout kazdy zacatecnik s PC), tak bych se zkusil mrknout do slozky Dokumenty\Obrazky, ovsem obavam se, ze ne vsechny programy dodavane k fotakum jsou tak chytre, aby ukladaly fotky do standardnich slozek. V takovem pripade doporucuji program odinstalovat a provadet kopirovani z fotaku rucne.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.