Jak přehlásit elektroměr na nového majitele

Po kopi bytu se potřebuji přihlsit jsko nový plátce za elektřinu a elektroměr. Jak, kde, co ktomu potřebuji? Kdo odečte stav pri převodu nemovitosti

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Odečet měl provést původní majitel. jinak platí až do chvíle převodu na jiného.
Na stránkách www.cez.cz je toho víc.
Potřebujete přihlášku, revizi potvrzenou revizním technikem a majitelem nemovitosti a pak zajít na obchodní místo ČEZU.
Musíte mít uhrazené platby z minula.

Další odpovědi
panenka

Bývalí majitel si napíše konečný stav elektroměru ,vy si ho raději napište taky zajedte na elektrárny kde se bývalí majitel odhlásí a vy se přihlásíte sepíšou tam s vámi papír že jste ted majitelem elektroměru vy dostanete doklad řeknete si kolik chcete platit měsíčně zálohu za elektriku a podepíšete smlouvu .