křemílek

Jak poznámže mám v počítači vypalovačkuMám instalován program,ale nejde vypalovat

Odpovědi
gecco

Nejde, nebo nemáš instalovaný správný driver a nebo to neumíš???
😉
Napiš typ počítače – a nebo, lépe, typ mechaniky…

Funna

pokud máš windows, tak se stačí podívat na „Tento počítač“, kde se ti zobrazí to jaké máš disky a tam bude napsáno (obvykle je to „disk“ D:) např. Jednotaka DVD-RW, jednotka CD-R nebo něco podobného…pokud je tam NĚCO-RW , je jasné, že je to vypalovačka…ale to jen za předpokladu, že ji máš správně nainstalovanou­..pokud ne, tak ji odistaluj ovladač a nech win ať se ho pokusí najít znovu sám…základní ovladače mechanik „plug-in-play“ obvykle zvládne najít bez problémů…ještě je podstatné, jestli ten program, kterých chceš vypalovat je v pořádklu…win totiž umí totiž taky vypalovat…tačí, když myší přetáhneš soubor na ikonu jednotky mechaniky a pokud je v pořádku, vyzve budeš vyzván k vložení přepisovatelného CD…tak poznáš, že je mechanika OK…

anonym

Jaký máš pc?jaký máš os?
Pokud sinevíš rady,zkus freemake video converter,ten ti vše upraví a nabídne ti i vypálení při kliku na dvd.
http://www.slu­necnice.cz/sw/fre­emake-video-converter/
Pokud si nebudeš vědět rady,napiš mi osobní zprávu,čau.