jak poslat hotovost ?

Jak mám poslat peněžní hotovost,aby dotyčná osoba peníze dostala do 2 – 4 hodin ?
z Mostu do Prahy
Děkují.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Dneska asi těžko, jinak doporučuji paysec nebo paypay nebo paypal.
www.paysec.cz
www.paypay.com
www.paypal.com
pokud se pošle složenkou C, tak to může trvat podle podmínek pošty až měsíc.
Jinak bankovním převodem do stejné banky je to rychlé.
Jak funguje western union nevím, ale je to taky rychlé. Je to na poště. Jinak ještě telegraficky, poštovní poukázka D.

Další odpovědi
chucky

Platba bankovním převodem, jestli se bude jednat o stejnou banku je rychlá, jinak jak píše Miroslavst western union, tam je to otázka pár minut. Dostanete číslo převodu a to zašlete smskou dotyčné osobě, ale je tam velký poplatek. Složenkou typu D to trvá 1 den.
Doplňuji:
Aha, tak se omlouvám. Používám western union platba ze zahraničí a na poštovní poukázku jsem koukla na info na net.

Džanička

Já telegrafické posílání peněz používám dost často,je to poštovní poukázka D jak je v předchozí odpovědi,je to zpoplatněno asi 120 kč (nevím to přesně na koruny),a ten druhý si peníze může vyzvednout už za hodinu.Rozhodně to netrvá den jak píše chucky,používám to 2× do měsíce,a nikdy jsem na peníze nečekala déle než 2 hodiny.Pomohou vám na poště a musí přesně sedět adresy,aby to neposlaly jinam.