ladaI

Jak otevřít nenalezenou stránku ce.cz?

Dobrý den. Mám závadu připojení na internetu a to jen na jedné adrese MŮJ ČEZ. Pokud zadám do vyhledávání cez.cz, tak dostanu sdělení: „K serveru na adrese muj.cez.cz se nepodařilo připojit.“
Přitom všechny ostatní adresy fungují a otvírají se bez problémů až na tuto jedi-nou. Prostě jak se jedná o ČEZ tak je konečná. Bylo přezkoušeno připojení k síti, zda má Firefox povolený přístup na web (může být omezen firewallem), Seznamem, Googlem a nic nepomáhá. Zjistil jsem to 31.5.2023 když jsem chtěl jako obvykle za-dat stav elektroměru. Do toho dne bez závad.

Odpovědi
Pepa25

Nepouživejte vyhledávač, ale napište přímo do adresního řádku prohlížeče www.cez.cz a pak klikněte vpravo nahoře na Můj ČEZ.