melanie

Jak odstranit z prohlížeče lightning newtab ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Program
stáhnete z
http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner
Po spuštění programu klikněte na tlačítko Scan a po dokončení prohledávání
počítače rovnou klikněte na tlačítko Clean. Potom si zřejmě program vyžádá
restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte. Po restartu
skočte do Start-Počítač-Místní disk C:\ – tam uvidíte soubor
AdwCleaner[S?].txt – to je výpis, který mi prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz

Podíváme se tomu na zoubek, třeba tam bude víc problémů v počítači.

Další odpovědi
www

Zkusil bych to jednoduše nejdřív takto:
Na stránce klik na doplňky (rozšíření), pak zakázat (lepší je odinstalovat).
Pokud nelze, nebo není, tak vyhledat to, co nechci a dál je postup stejný.
Příště určitě číst při stahování ap. co vše se může instalovat a hned zakázat!!
Praxe

Bedy

www: Ze zkušeností vím, že lidi toho tam mají většinou víc a tak sice jedno odinstalují, ale pořád tam toho je třeba pět a zbytečně to zpomaluje počítač nebo se to probere k životu a začne to otravovat a pak zas lidi píšou, že tam mají něco jiného.