Saruse

Jak odnaučit kočku čůrat mimo kočkolit?

Máme doma dvě kočky, které mají od sebe odstup 3 roky. Vše bylo v pořádku, až do té doby, kdy jsme dokončili přestavbu bytu, od té doby nám začala ta starší kočička čůrat do rohu obýváku na parkety. Už jsme zkoušeli snad vše možné (potřít místo citrónem, dát ji na místo kočkolit), ale ona tam stále chodí. Nevíte nějaký tip, jak ji to odnaučit?

Nejlepší odpověď
briketka10

Jak naučit kočku na kočkolit? je téměř stejné,
jako se starší kočkou či dvěma podobné téma
bylo již zodpovězeno před 202 dny :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-naucit-kote-na-kockolit?_fid=diab

Nebo to dělá z protestních důvodů, právě proto,
že jste začala přestavbu, tak se ji nelíbí hluk a
může mít psychické problémy :
http://www.moje-kocka.cz/zivot-s-kockou/protestni-moceni-a-kaleni-181.html

Další odpovědi
arygnoc

vy ste kočke prestavali byt?
tak to je průser.

musíte nájsť nejaký spôsob, ako si ju zasa udobríte, a to môže nejaký čas trvať.
trestanie nemá zmysel, lebo kočka nevie, za čo ju trestáte.

😉