Peripe

Jak odinstalovat originál The sims 2?

Když chci odinstalovat The sims 2 naskočí mi: V současné době máte nainstalován jeden nebo víc rozšiřující balíčků. Před odinstalováním hry The Sims 2 musíte odinstalovat všechny rozšiřující balíčky. Přitom žádný jiný nemám. Respektive už odinstalován je. Zkoušela jsem vyčistit s pomocí ccleaneru registry, ale nepomohlo to. Hra nejde odinstalovat ani přes ovládací panely. Pokud chci hru spustit, je nějaký problém v konfiguraci. Hru mám originálku a vždy fachala bez problému. Prosím, poraďte co s tím. Díky :/

Odpovědi
Nevědoucí111

Víš mě se to taky stává :/ skus smazat složku

Juricaj

Pak jsi ten datadisk odinstalovala nějak dost hrubě. V takových případech se většinou stává, že už to nikdy z PC úplně neodstraníš, ale můžeš se o to pokusit stažením např. nějakého programu pro důkladné odinstalování jako je třeba Revo unistaller. Nebo by mohlo pomoct nainstalovat hru i s datadiskem znovu a pak se jej pokusit odinstalovat. Záleží ale na tom jak moc tě to pálí, já bych kvůli tomu určitě neztrácel čas instalací a pak novým odinstalováním.