kubik!

Jak odejít od vodafonu bez zbytečných průtahů?

Mám takový problém, všude jsem našla jen co dělat, když mám předplacenou kartu nebo smlouvu, ale já mám red tarif bez smlouvy… Na zákaznickou linku se nedovolám, ani kdybych na telefonu seděla celý den… Sice jsem jim psala, ale tam mají lhůtu, kterou ne vždy dodrží a nerada bych, aby mi odpověděli, až po konci zúčtovacího období, jelikož pak bych musela čekat dva měsíce, než bych mohla odejít…

Nejlepší odpověď
Hykam

Zajdi na pobočku.
Doplňuji:
sepatouch: ona nemá problém s ukončením smlouvy, má tarif bez smlouvy, podle toho co píše, je problém s komunikací.

Další odpovědi
beer

„-Red tarify, Business Red tarify, tarif Start – u těchto tarifů při aktivaci zaplatíte poměrnou část poplatku a při zrušení zaplatíte celý měsíční poplatek. Pokud vám zbydou nějaké volné jednotky, nepřevádějí se. (Výjimkou je převod jednotek při změně tarifu – deaktivaci tarifu Red do sítě a aktivaci tarifu Start – v takovém případě volné jednotky z balíčku 130 minut do všech sítí převedeme).“ http://care.vo­dafone.cz/app/an­swers/detail/a_id/1779

Takové jsou podmínky a zrušit smlouvu můžeš písemně, elektronicky, telefonicky, nebo osobně v kterékoliv z jejich poboček (prodejen).
Doplňuji:
Stejným způsobem rušíš pochopitelně i ten svůj tarif.
Zkušenost

setapouch

Od 14.9.2014 mají být nové smluvní podmínky. Stačí „říct“, že s nimi nesouhlasíš a tím se smluvní vztah ukončí.
Zajímavá diskuse na http://forum.mo­bilmania.cz/vi­ewtopic.php?f=1&t=1­217377
Doplňuji:
Oprava: 13.9.

Vodafone

Dobrý den,
je mi líto, že od nás chcete odejít :( Pokud jste napsala do Centra péče na http://tam.je/dotaz, určitě vám odpovíme do 5 pracovních dnů, obvykle odpovídáme i mnohem dřív. Martina