Jak obnovit odstraněnou složku?

Jak obnovit odstraněnou složku Local Setting na disku H:\Documents and Settings\Admi­nistrator\Local Settings\Temp

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nevím zda obnovíte složku, ale soubory zkuste obnovit programem Recuva. Je zdarma a v češtině.

http://www.pi­riform.com/re­cuva

Další odpovědi
xVinc

Zkuste se trochu rozepsat o co jde, nebo jak jste ji smazal. Ve složce Temp – temporary jsou prozatimní soubory, které myslým nemají velký význam.

anonym

Tahle složka se vytvoří, až ji bude nějaká aplikace potřebovat.