joelis

Jak obnovím data na externím disku?

Kamarád mi zaviroval externi HDD.Měl jsem tam 3 složky.Všechny tři obsahovali dohromady asi tak 200Gb.Ted tam mam nějake, system volume a dalsi takovyhle soubory,i ty tři složky jsou šedivý a mají značku ikony.Ty soubory jsou jenom ikony a vsechny maji 2kb.a Ted co stím?Koukal jsem se na využití místa hdd a odpovida to tem 200gb,takže to tam je. Potřeboval bych to vratit zpet jako do stavu předešlého,ale zkoušel sem všechny metody i software sem hledal a nic jsem nenasel co by mi vratilo ty data zpět.pomuže mi někdo? Ted je nouze kdy ty data potřebuji…

Nejlepší odpověď
Mapel

  1. Zaplatit si antivirový program, když potřebuji důležitá data ochránit, nebo je zálohovat.
  2. Zajít za odborníkem,který si poradí s virem a obnovou dat. Vlastním zásahem můžeš vše zlikvidovat.

Další odpovědi
Hykam

Zkuste nainstalovat AdvancedSystemCare http://www.slu­necnice.cz/sw/ad­vanced-windowscare/, má tam utilitu, která umí obnovit smazaná data.
Ale nejdříve bych nechal HDD projet antivirem.

zl@tk@

… a ještě faktická poznámka: Všechny důležité věci si zazálohovat na DVD+RW a máš po starosti. Další podstatná věc je nepůjčovat EX-HDD a pokud si kamarád chce něco okopírovat nebo stáhnout tak na Flash disk.