Avatar uživatele
joelis

Jak obnovím data na externím disku?

Kamarád mi zaviroval externi HDD.Měl jsem tam 3 složky.Všechny tři obsahovali dohromady asi tak 200Gb.Ted tam mam nějake, system volume a dalsi takovyhle soubory,i ty tři složky jsou šedivý a mají značku ikony.Ty soubory jsou jenom ikony a vsechny maji 2kb.a Ted co stím?Koukal jsem se na využití místa hdd a odpovida to tem 200gb,takže to tam je. Potřeboval bych to vratit zpet jako do stavu předešlého,ale zkoušel sem všechny metody i software sem hledal a nic jsem nenasel co by mi vratilo ty data zpět.pomuže mi někdo? Ted je nouze kdy ty data potřebuji…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4491 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mapel

  1. Zaplatit si antivirový program, když potřebuji důležitá data ochránit, nebo je zálohovat.
  2. Zajít za odborníkem,který si poradí s virem a obnovou dat. Vlastním zásahem můžeš vše zlikvidovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Zkuste nainstalovat AdvancedSystemCare http://www.slu­necnice.cz/sw/ad­vanced-windowscare/, má tam utilitu, která umí obnovit smazaná data.
Ale nejdříve bych nechal HDD projet antivirem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zl@tk@

… a ještě faktická poznámka: Všechny důležité věci si zazálohovat na DVD+RW a máš po starosti. Další podstatná věc je nepůjčovat EX-HDD a pokud si kamarád chce něco okopírovat nebo stáhnout tak na Flash disk.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet