Retro

Jak nejlépe zužitkovat ornou půdu?

Jak by jste nejlépe „vydělaly“ vy kdyby jste měly tak 5 hektarů orné půdy?
Doplňuji:
Nacházejí se ve středočeském kraji,takže mochov,čelákovice a tak…

Nejlepší odpověď
dudu

Jsem majitelem zemědělské půdy zhruba o stejné výměře. Jedná se o řadu parcel v katastru rodné obce. Funguje zde agrodružstvo, které má půdu pronajatu a platí roční nájem necelých pěttisíc korun. Není to mnoho, ale o půdu je vzorně postaráno do doby, než ji třeba začne obdělávat někdo z našich potomků. Rozhodně ji nemíním prodat a cizincům už vůbec ne.

Další odpovědi
Drap

Nasázel bych tam japonské topoli a prodával palivové dřevo , popřípad졚těpku.

elektrikář

Záleží kde jí máte.Dnes se dá nejlépe vydělat na olejné řepce. Musíte mít ale základní vybavení. Nechat si dělat na zakázku tak se nedoplatíte.