Pokročilý

jak nastavit tabletu s androidem aby stahoval soubory na pam. kartu a ne do interni pameti?

Mam novy tablet s androidem 4.0.4 a stahl jsem si spoustu internetovych prohlizecu, ale vsechny soubory mi pri stahovani ukladaji do interni pameti a nebo pri vyberu umisteni kam to chci ulozit mi to neukazuje pam. kartu. Poradite mi prosim?
Doplňuji:
Telefon se mi podařilo upgradovat do Androidu 4.0.4.Nechápu proč tam jsou takové složité návody, když se mi telefon podařilo odblokovat a upgradovat bez pomoci počítače...Děkuju všem za vaše odpovědi a rady.

Odpovědi:

Musíte jít do nastavení prohlížeče, já třeba používám Maxthon - nastavení - výchozí cesta stahování...

Zlatý

ja teda neviem, ale mi pripadá, že tie tzv. múdre telefóny sú totálne blbé.
Miesto aby to ponúklo možnosť, KAM to má uložiť, tak to automaticky ukladá do internej pamäte a tá je stále malá.
Som prešiel ku využívaní iba telefonických funkcií "múdreho" telefónu, android som zavrhol i u tabletu a ťahám so sebou netbook (resp. notebook).
Je to neprítulné, ba priam nepriateľské prostredie, podobne ako W8 s maniermi Visty a neschopnosťou pracovať v požadovaných programoch (skoro rok po uvedení do predaja).
Čo bude vyvádzať Windows 869 (počítam, že ak to takto pôjde ďalej, tak do predaja uvedený okolo roku 2030), to ani netuším, to už na ňom nepôjdu ani piškvorky a bude sa pýtať , či chcete skutočne systém spustiť.
Android má podobné tendencie.

Zlaté XP (a pred nimi W98, ostatné okná stáli za ...) .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.